Centigo AB ir konsultāciju kompānija, kas palīdz vadošiem Skandināvijas uzņēmumiem un organizācijām identificēt un ieviest biznesa kritiskos pārmaiņas projektus. Centigo ir dibināta 2002. gadā Stokholmā, Zviedrijā. Uzņēmumā šobrīd nodarbināti vairāk nekā 170 darbinieki un tas nepārtraukti aug, lai apmierinātu pieaugošu klientu pieprasījumu pēc profesionāliem konsultāciju pakalpojumiem.

Consulbiz ir Portugāles biznesa konsultāciju uzņēmums, kas specializējas finanšu restrukturizācijas jautājumos un mazo un vidējo uzņēmumu biznesa attīstības atbalstam. Consulbiz sniedz pakalpojumus arī vadības konsultācijas, mārketinga, grāmatvedības un nodokļu jautājumos.

ALVAR AC Consulting Ltd ir konsultāciju kompānija no Brazīlijas, kas specializējas juridisko un biznesa attīstības pakalpojumu sniegšanai uzņēmumiem, kas vēlas ienākt Brazīlijas tirgū.

Kijevas tirdzniecības-rūpniecības kamera - bezpeļņas pašpārvaldes organizācija, kas apvieno uzņēmējdarbības veicējus - uzņēmumus un privātpersonas. Kameras mērķis ir veicināt Ukrainas tautsaimniecības attīstību, kā arī veidot biznesa kontaktus starp Ukrainas un ārvalstu organizācijām, attīstot jaunus sadarbības veidus.