Bilžu izmēri

Te bus pikseļos attēloti šajā mājas lapā izmantoto bilžu definētie izmēri, pie kuriem būtu jāpieturas:

PIRMĀS LAPAS SLAIDERIS: 1920x800px (visām bildēm jābūt vienāda izmēra)
JAUNUMI (Featured):
KOMANDA:
PRODUKTI (featured):
PRODUKTI (vertikālā josla):
GALERIJA:
ATTĒLI SATURĀ:

Pirms ievietot bildi mājas lapā, tā: a) jāsagriež pēc izmēriem b) jāoptimizē webam, veicot .jpg bildes kompresiju. Ievietojot bildes bez tās optimizācijas, tās aizņems reizēm pat vairākas reizes lielāku vietu, uz mobilajām ierīcēm ielādēsies lēni un var ietekmēt Jūsu mājas lapas reitingu meklētājservisos (google, firefox, yandex u.c.). Bilžu optimizāciju var veikt programmā Adobe Photoshop ar funkciju ‘Save for Web’ vai izmantojot kādu no šiem tiešsaistes optimizatoriem:

1) PHOTOSHOP ONLINE FREE! www.photopea.com šis optimizē un var norādīt pareizās proporcijās gan augstumu gan platumu (image->size).
2) www.imagecompressor.com šis optimizē bildes.
3) www.imageoptimizer.net šis ne tikai optimizē, bet arī iespējams norādīt platumu un augstumu (jāpievērš uzmanība, ka attēls nesagriežas izkropļojot proporcijas).
4) www.jpeg-optimizer.com ašis ne tikai optimizē, bet arī iespējams norādīt bildes platumu, augstums proporcionāli ielāgosies.
5) www.image.online-converter.com šis optimizē un var norādīt gan augstumu gan platumu, bet ja bilde nebūs kantaina, tā saspiedīsies.

!Mēs Jums ļoti iesakām šim veltīt laiku un vajadzīgo uzmanību.

Tas pats attiecas uz .pdf failiem. Optimizējam izmēru izmantojot www.pdfresizer.com vai citus online instrumentus.